Teknoloji

Need for Speed ​​Unbound dahil 6 EA yarış oyunu 198 TL!

 
Steam’de zaman zaman çeşitli indirimler yapılıyor ve bu kapsamda pek çok oyunu kütüphanemize ekleyebiliyoruz. Şu anda bize büyük bir EA yarış oyunu indirimi aktarılıyor ve bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu indirim kapsamında aralarında Need for Speed ​​Unbound’un da bulunduğu 6 adet EA yarış oyunu 198 TL’den satışta.
 
İndirimdeki oyunlar
 
 
 
EA tarafından oyunculara sunulan EA Racing Mega Collection paketinde toplam 6 yarış oyunu bulunuyor. Yarış oyunları arasında Need for Speed ​​​​Heat, Need for Speed ​​​​Unbound, Need for Speed ​​​​Payback, Need for Speed ​​​​Hot Pursuit Remastered, Grid Legends ve Dirt 5 yer alıyor.
 
Bildiğiniz üzere Need for Speed ​​Unbound yeni çıkan bir oyun ve normal fiyatı 1.199 TL. Şu an indirim kapsamında olmasına rağmen 359 TL’den satışta. Ancak bahsettiğim paket sayesinde 199 TL ödeyerek tüm oyunlara sahip olabiliyorsunuz.
 
Önemli Not: Bu oyunlardan rastgele birine sahipseniz, paket satın alınmayabilir. Bazı oyuncular, sahip oldukları oyun veya oyunları hesaplarından silerek paketi satın alabilirler.
 
 

haber-sivrihisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu