Haber

Sevilay Yılman ve Fatih Portakal’dan sahte mesaj tepkisi: Gerçekten iğrenç oldular

Gazeteciler Sevilay Yılman ve Fatih Portakal, haklarında yapılan böbürlenme paylaşımlarına Whatsapp görseli ile tepki gösterdi.

Sevilay Yılman’ın Twitter hesabından paylaştığı görüntüde Fatih Portakal, “HalkTV-Sözcü” isimli Whatsapp grubuna, “Zayıf oldu arkadaşlar artık daha açığız. Son 3 aydır kesintisiz bir algı oluşturmak gerekiyor. Bugün Sevilay, Nevşin ve Şirin de Twitter’da. Asılsız paylaşımlara devam edin. Akşam ana haberden devam edeceğim” iddiası yer aldı.

Nevşin Mengü ve Şirin Payzın’ın telefon numaralarının kendi rehberlerinde olmadığını söyleyen Yılman, “Çok çamurlandılar… İğrenç oldular! İsimleri geçen Fatih Portakal, Nevşin veya Şirin Payzın dışında telefon numarası bile yok. Telefon rehberimde. Photoshop ile hazırladıkları görselle ‘Algı grubu kurduk’ dediler. Anlam vermeye çalışıyorlar” dedi.

“Allah seni bildiği gibi yapsın! Montajla, photoshopla, iftirayla, iftirayla bu kadar korkup da yanına kâr kalmaya çalıştığın bu ülkeye ne yaptın!” Yılman, “Gübbelleri yanlış yere çeviren bu dezenformasyonlarla nereye kadar gideceksin kardeşim? Alçaklığının, kötülüğünün bir gün çocuklarının ayağına geleceğinden korkmuyor musun? Nasılsın Müslümanlar? .

Fatih Portakal da Sevilay Yılman’ın tweet’ini paylaşarak, “Vay canına, ne korkak arkadaş” dedi. (HABER MERKEZİ)

dazkiri-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu