Ekonomi

Üsküdar’da Bakan Kurum’a yoğun ilgi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge AK Parti Milletvekili Adayı Murat Kurum, Üsküdar İftarının ardından Büyük Çamlıca Camii’nde kılınan teravih namazının ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden, Kadir Gecesi münasebetiyle irmik helvası, lokma ve gofret ikramında bulunan Bakan Kurum, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirerek çocuklara oyuncak dağıttı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, Mayıs ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın huzurunda açılışı yapılan Cumhuriyet tarihinin en büyük camisi Çamlıca Camii Üsküdar’da verdiği iftarın ardından… 3, 2019. içinde yaptı.

Teravih namazının ardından vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bakan Kurum, cep telefonlarıyla fotoğraf çektirmek isteyen gençlerle özçekim yaptı. Kurum, vatandaşların kandilini tebrik ederek, “Kadiriniz mübarek olsun, hayırlı geceler” dedi.

Bakan Kurum, fotoğraf ve video çekimi sırasında çocuklara ikramlarda bulundu. Kurumla fotoğraf çektiren bir genç, “Allah ne dilerseniz versin. Allah razı olsun” dedi. Bakan ise kendisine teşekkür ederek cevap verdi.

Vatandaşları rencide etmeden tek tek fotoğraf çeken Bakan Kurum, lokma dağıtım noktasında eldiven takarak vatandaşlara çörek, helva ve çikolata ikram etti. Daha sonra Kurumun istekleri üzerine sohbet eden vatandaşlar, Fikirtepe, “Bugün anahtarları verdik, ikinci, üçüncü etaba başlıyoruz. Başkanımız oradaydı. söz konusu. hanımlar bu saatte “İnşallah. Cumhurbaşkanımıza selam söyleyin” dedi. Bu arada Bakan Kurum, “Merkez Pazarı yeniliyoruz” dedi. bilgileri verdi. Bakan, kurumdan ayrılırken tüm çocuklara ikramlarda bulundu ve istek üzerine toplu fotoğraf çektirdi.

Daha sonra Bakan Kurum, üniversite öğrencileriyle bir araya gelerek tek tek el sıkıştı. Gençlere okudukları okulları soran Kurum, sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek bölgeden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu